O nás

Nobl Mebl je prodejna stylového, netradičního nábytku, bytových doplňků a dekorací, vhodných nejen do bytových interiérů, ale také do hotelů, penzionů, restaurací, kaváren, obchodů a kanceláří. Výjimečnost našeho sortimentu je v jeho dokonalém zpracování a autentičnosti jednotlivých solitérů, v ručním patinování povrchů, ve zdobení malbou či vyřezávanými nebo kovanými detaily. Prodáváme stylový i moderní nábytek a doplňky.

Nobl Mebl Interier je významnou součástí společnosti. Zhotovení interiérů na klíč - od návrhu až po jejich realizaci. Naší silnou stránkou je moderní a nadčasový design, kompletní zpracování zakázky od výkresové dokumentace, vizualizace a barevného řešení interiéru, přes bohatou nabídku a výběr materiálů, podlahových krytin, osvětlení a doplňků, výrobu kuchyní a mobiliáře na zakázku, až po položení podlahových krytin, tapetování, patinování a zajištění dalších služeb.

Nobl Mebl Grafické návrhy a realizace reklam, orientačních systémů a propagačních předmětů.

Corporate design – firemní design od značky, přes firemní tiskoviny, reklamní stěny, až po polepy vozů. Propagační předměty – potisk tašek, tužek, krabic, klíčenek, hrnků, rollerů atd. Orientační systémy - pro venkovní i vnitřní navigaci.

Do Vašich domovů i do Vašeho podnikání přinášíme výjimečnost, komfort, krásu, styl a eleganci, potěšení z pohodlí, ověřenou kvalitu a spolehlivost. To vše v přátelské atmosféře a s individuálním přístupem ke každé zakázce.

Nobl Mebl jsme pro Vás otevřeli v Hranicích v historickém areálu Stará střelnice. Areál existuje již stovky let a jsou s ním spojovány nejen významné osobnosti, ale také vybrané estetické, kulturní a umělecké aktivity. V minulosti místo navštívil císař Franz Josef I, bydlel zde generál Ludvík Svoboda s rodinou. Žil a tvořil zde ak. malíř, sochař a grafik Ladislav Vlodek, často tu pobýval scénárista filmu Limonádový Joe Jiří Brdečka. I dnes hostí Penzion Franz Josef významné a slavné osobnosti, které sem jezdí relaxovat a s oblibou se sem vrací.

Panorama Panorama Panorama
© 2010 Jaromíra Vlasáková  |  Created by Lukáš Veselý  |  Valid XHTML 1.0 Transitional  |  Odkazy  |  Mapa stránek  |  English version